Wat een gekke zottigheid tijdens het Swaeghs Zottenbal. Een zaal vol leut met allerlei items die voorbij kwamen. Wat dacht je van de chinees die verkeerd was gevallen, Peppi en Coki die carnaval in hogere sferen brachten en De Droeftoters die last van Jaloezie hadden. Ook Prins HansieHans was uiteraard een gewillig onderwerp: 'Team HansieHans', 'Hans zijn worst', 'Hello Kitty, bye bye Hans' en noem het maar op. Erg leuk was ook 'het schuurfeest' van de Pilspiraten en 'De Bloknoten' van de Pretkoppen
Uiteindelijk werden bij de groepen tot en met vier personen Bakker en Vijn met 'Hans z'n Kitty’ de winnaar. Een enorme kitspuit hadden deze mannen gemaakt. Bij de grote groepen was het 'Guus Meeuwis met 'trek in patat' die er met de We are de champions-cub vandoor gingen. Verkleed als meeuwen rende de Bende van Ellende door de zaal achter een zak patat aan; mine, mine, mine!
Terug van weggeweest op het Zwaagse podium: Flame coverband wat niet normaal goed was. Het werd een spetterende muzikale sensatie vol met energie ondersteund met licht en rookeffecten. Wat een dik feest was het waarbij onze eigen DJ Maarten het grandioos afmaakte.
Interne verschuivingen
23 Apr Lees verderOktoberfest met Prins HansieHans en Hofdames Zoë & Sanne
29 Mar Lees verder