De Zwaagse Borries deden voor de tweede keer mee met de loopgroepen en niet zonder succes.
Vorig jaar voerden de dino's de boventoon maar nu waren het de Angry Birds bij De Zwaagse Borries.
Voor degene die het niet kennen: Angry Birds is een succesvol computerspel, smartphonespel en animatiefilm waarin je boze vogels met een katapult moet afschieten op groene varkens die eieren willen stelen.
De Zwaagse Borries hadden een fraaie creatie hierover gemaakt met natuurlijk een werkende katapult waarbij je goed moest richten, net zoals in het spel.
Bovenop de rotspartij zat de Mighty Eagle en die zag dat het goed was. Een mooie derde plek bij de loopgroepen.
We zullen nog veel van De Zwaagse Borries zien denken wij want deze groep heeft nu al ambitie en potentie om mooie creaties te blijven maken.
18 maart halfvasten! Met de zingende DJ Jacco Deen maken we er een mooi feest van. En uiteraard kijken we terug op het afgelopen seizoen met heel veel beelden!
Mooie cheque van de Rabobank Clubsupport actie
15 Oct Lees verderMaar zit je nu voor het scherm of achter het scherm?
10 Oct Lees verder