Het is deze week Dutch Design Week in Eindhoven, juist ja, in carnavalsstad Lampegat.
Daar presenteren honderden ontwerpers hun werk en concepten aan de vele bezoekers uit binnen- en buitenland.
Zou daar ook nog iets carnavalesk tussen zitten?
Welke creativiteit en mind-blowing ideeën zouden we in Zwaag kunnen vinden en is dat dan nog Prinswaardig?
Neem bijvoorbeeld Stefan Vriend.
Wat hij hier toont is een combinatie waar gewerkt is met verfijnde materialen zoals katoen en leer met metalen details.
Leuk element zijn de old school bretels en de roze bril als accessoire maakt het geheel helemaal af.
Zien wij hem 8 november op de catwalk?
8 november zwaaien de deuren naar modehuis De Leuttempel met een sierlijke zwaai exact om 21:00 uur open.
De entree tot 22:00 uur is € 7. Na 22:00 uur bedraagt de entree € 12.
We starten hoe dan ook vet op tijd met de act, zodat om ‘elf over elf’ de nieuwe Prins en Hofdames daadwerkelijk ontmaskerd zijn.
Dus zorg dat je er op tijd bij bent! En dus niet 'fashionably late' zullen we maar zeggen.
Het geweldige ontladingsfeestje daarna is met de band Barcode!
Een fundament van een band waar je u tegen zegt met een energiek frontduo van een klasse apart. Het beloofd een zinderende en knallende show te worden met de beste hits, leukste meezingers vol van energie en interactie.
Barcode laat het publiek pas los als het zwetend en dampend neervalt!
'Verkleed' komen? Graag zelfs!
Wees creatief en ontwerp en maak bijvoorbeeld je eigen kleding van verschillende materialen zoals vuilniszakken, tule of lapjesstof. Het maakt niet uit, al trek je een jute zak aan, alles is fashion.
Andere mogelijkheid is om een bijzondere combinatie te maken van je kleding en fonkelende accessoires die je nog in de kast hebt liggen of bij je overige familieleden.
Leef je uit want het kan niet gek genoeg! Dat wordt een fantastisch gezicht!

8 november 2025
20 Oct Lees verder
Zaterdag 25 oktober
17 Oct Lees verder