Background Masky Left Background Masky Right
7 November 2025

Een kloddertje roze hier... en een kloddertje roze daar....

Een kloddertje roze hier... en een kloddertje roze daar....
Tante Til uit de familie Knots had in de jaren 80 al een artistieke en flamboyante kledingstijl.
Roze doet het altijd goed want dat past uitstekend bij een opvallende en uitgesproken stijl.
Een stijl die te herkennen is aan de sterke belijning en krachtige kleuren gecombineerd met donkere kleuren waarbij vorm hierbij belangrijker is dan comfort.
Beau en Kayra hebben vroeger waarschijnlijk ook gekeken naar de familie Knots want het is één en al roze bij deze dames.
Zou Het Masker wederom in de vijver van De Partypoppers zoeken naar potentiële nieuwe Hofdames?
De navelstreng tussen Het Masker en de nu nog huidige Hofdames Zoë & Sanne uit dezelfde groep wordt morgenavond symbolisch doorgeknipt  om plaats te maken voor...?
Kom het morgenavond beleven in Modehuis De Leuttempel.

8 november zwaaien de deuren naar modehuis De Leuttempel met een sierlijke zwaai exact om 21:00 uur open.
De entree tot 22:00 uur is € 7. Na 22:00 uur bedraagt de entree € 12.

We starten hoe dan ook vet op tijd met de act, zodat om ‘elf over elf’ de nieuwe Prins en Hofdames daadwerkelijk ontmaskerd zijn.
Dus zorg dat je er op tijd bij bent! En dus niet 'fashionably late' zullen we maar zeggen.

Het geweldige ontladingsfeestje daarna is met de band Barcode!
Een fundament van een band waar je u tegen zegt met een energiek frontduo van een klasse apart. Het beloofd een zinderende en knallende show te worden met de beste hits, leukste meezingers vol van energie en interactie. Barcode laat het publiek pas los als het zwetend en dampend neervalt!

'Verkleed' komen? Graag zelfs!
Wees creatief en ontwerp en maak bijvoorbeeld je eigen kleding van verschillende materialen zoals vuilniszakken, tule of lapjesstof. Het maakt niet uit, al trek je een jute zak aan, alles is fashion.
Andere mogelijkheid is om een bijzondere combinatie te maken van je kleding en fonkelende accessoires die je nog in de kast hebt liggen of bij je overige familieleden.
Leef je uit want het kan niet gek genoeg! Dat wordt een fantastisch gezicht!

Deel deze pagina:     
Facebook Twitter Email
Het kan natuurlijk altijd extremer

Het kan natuurlijk altijd extremer

Opvallende Hofdames

5 Nov Lees verder
Sailor Fashion

Sailor Fashion

typisch matrozen outfit

3 Nov Lees verder