Background Masky Left Background Masky Right
16 February 2025

Rooie wangetjes bij De Biermusketiers

Bij Xander en Simone in Oosterblokker op het terrein staat een schuur, wat eerder ooit een overkapping was, speciaal voor de Biermusketiers. Wie heeft het? Nou, de Biermusketiers.
In de schuur wordt de houtkachel lekker opgestookt om alvast in de sfeer te komen van hun uiteindelijke creatie want het zal er heet aan toegaan op zondag 2 maart.
Maar voordat de optocht begint hebben De Biermusketiers er al een tocht van ca 6 km opzitten want het is best een heel eind rijden vanaf de bouwlocatie naar De Oude Veiling.
Maar ze bouwen dit jaar niet het verste weg, er is een nieuw record van een andere groep die ca 10 kilometer moet afleggen. Wie dat zijn volgt op een later moment.
Het wordt een creatie vol met show en betoverend vermaak waar je rooie wangetjes van zal krijgen.

zaterdag 22 februari en dinsdag 25 februari van 20.00 uur tot 22.00 uur voorverkoopavonden van entreekaarten in het voorcafé van De Witte Valk!

Deel deze pagina:     
Facebook Twitter Email
Achter de schermen

Achter de schermen

Maar zit je nu voor het scherm of achter het scherm?

10 Oct Lees verder
Ex Prins Jan de Tweede overleden

Ex Prins Jan de Tweede overleden

Jan Jong (Krul)

6 Oct Lees verder